Po úspěšném nedělním zápase našeho A týmu (4:0), vám přinášíme rozhovor s Jakubem Konířem.

Na prvomájovém turnaji „O pohár obce Všejany“ nás reprezentoval výběr hráčů ročníků 2017 a 2018, který si vybojoval skvělé 4. místo.
Po výborném výkonu ve skupině, kde jsme obsadili 2. místo, jsme v zápase o bronz podlehli týmu Bohemia Poděbrady až po penaltovém rozstřelu po velmi vyrovnaném průběhu utkání. Všichni hráči si zaslouží velké poděkování za předvedené výkony a vzornou reprezentaci klubu. Děkujeme fanouškům a rodičům za podporu.